KÜREKLİLER


Kürek çekmeye başladığınızda önünüzde daha önce hiç gidilmemiş bir yol bulacaksınız.

Yoğun geçen bir haftanın ardından sizi en sakin yere en kolay şekilde ulaştıracak bu ahşap kürekli tekneler insanın deniz ile ilk temasında kullandığı deniz araçlarından bir tanesidir. İçi oyularak kano haline getirilen bir ağaç gövdesi insan oğlunun çıktığı en zorlu yolculuklara eşlik etmiştir. Çektiğiniz her kürekte doğanın kalbine doğru yol aldığınızı düşünmek bu kanolardan birisine sahip olmanız için yeterli olacaktır. Uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz bu ahşap tekneler günlük ihtiyacınız olan yiyecek ve giyeceklerin yanında fazladan taşıma kapasitesine sahiptir.

Bosa Boats olarak tek veya daha fazla kişilik boyutlarda ve özelliklerde oldukça şık ve gösterişli şekilde tamamen ahşaptan ürettiğimiz teknelerimizi aracınızın tavan bagajında veya römork ile rahatlıkla taşıyabilmektesiniz. Bir valiz kadar hafif bu kanolar, römörk ile kolayca taşınabilen ahşap tekneler geçmişte yaptığı gibi doğanın kalbine yapacağınız yolculukta size güvenle eşlik edecek şekilde geleneksel yöntemler ile üretilmektedir.

Sizin için özenle ürettiğimiz bu eşsiz teknelerin üretim aşamalarına katılarak ahşap el işçiliğinizi geliştirebilir ve kendi kanonuzun yapımına katkıda bulunabilirsiniz.

%d